Referencje

Zaufało nam już wielu klientów! Przeczytaj opinie poniżej i sam się przekonaj.

 • Firma Szustak, to fachowcy godni polecenia. Zadowolenie z przeprowadzonego w domu remontu zawdzięczam współpracy z tym zakładem. Główne atuty to przede wszystkim solidność, terminowość i otwartość na pomysły klientów.Państwo Szustak to otwarci ludzie, chętnie podejmujący nowe wyzwania i razem z nami cieszyli się z efektów pracy. Materiały jakimi dysponują zadowolą wszystkie gusty.Wysoka jakość materiałów, estetyka i staranność wykończeń dają znakomite efekty.Na pochwałę zasługują również montażyści. To ich zawodowe traktowanie obowiązków powoduje, że montaż przebiega sprawnie, bez zamętu w domu. Serdecznie polecam.
  Krystyna Kaczmarczyk
 • Po długich poszukiwaniach wybrałam firmę Pana Henia. Wykonanie mebli dokładne i terminowe. Moja kuchnia dopracowana w każdym szczególe sprawiła, że czuję się w niej bardzo dobrze. Firma warta polecenia.
  Ilona Gad
 • Szczerze polecam firmę Szustak Meble. Pan Henryk służy fachową radą już od pierwszego spotkania tak, by meble były estetyczne, jak i jednocześnie funkcjonalne. Meble są konkurencyjne cenowo, ale co równie ważne - wykonane starannie i terminowo.
  Marta Buczak
 • Pan Henryk Szustak to wspaniały, solidny fachowiec. Zlecone prace, w moim przypadku trzy garderoby, wykonane zostały dokładnie i szybko. Moje zadowolenie wyrażam chęcią dalszej współpracy, a jest jej sporo. Człowiek i Firma godni zaufania. POLECAM
  Mariola Konieczna
 • Z usług firmy SZUSTAK korzystamy od wielu lat. Współpraca przebiega wzorowo.
  mgr inż.Hieronim Michałowski, Wiceprezes Zarządu OSM Końskie
 • Firma ma cierpliwość do kapryśnych klientów,  terminowo i solidnie .POLECAM
  Marek Sikorski
 • Firma godna polecenia,wykonuje meble terminowo i solidnie,dopracowany każdy detal,godna polecenia nawet dla wymagających klientów.
  Paczyńska Urszula
 • Długo szukałam i znalazłam, moja kuchnia jest nie tylko funkcjonalna ale też praktyczna, wygodna w obsłudze i w dostępnej cenie.Polecam.!!!!!
  Krygier Urszula
 • Firma Pana Henryka Szustaka, to firma, której można zaufać i bez obaw polecić innym. Meble wykonane są solidnie, dokładnie. Proponowane rozwiązania szafek i półek są praktyczne i funkcjonalne. Każdy szczegół dopracowany.  Efekt końcowy zawsze super!
  Jolanta Grochal